Nabídka doučování pro žáky školy

Vážení rodiče,
v souvislosti s negativními výpadky prezenční výuky v předchozích dvou školních rocích připravujeme způsoby pomoci všem žákům naší školy. Jedná se o aktivity, které budou realizovány jednak během výuky (individuální přístup, individuální docvičování, vysvětlování učiva), ale především v době po vyučování. Škola se zapojila do projektu Šablony III., v rámci kterého bude žákům nabídnuta účast v doučování a klubech (zábavné logiky a deskových her, komunikace v cizím jazyce, čtenářský klub). Další aktivity budou realizovány v rámci Národního plánu doučování – opět se jedná o odpolední hodiny doučování, a to v různých předmětech (nejenom v českém jazyce a matematice) různými formami (individuálně, praktické činnosti, aktivity v malých skupinách) a dále socializační aktivity určené pro celé třídní kolektivy. V průběhu následujících dvou týdnů budou vyučující se svými nabídkami oslovovat žáky a vás jako zákonné zástupce. Chtěla bych vás požádat, abyste využili této příležitosti. Zvažte časové možnosti svých dětí (dojíždění, trávení volného času apod.), jejich potřeby a možnosti a přihlaste je (mohou navštěvovat více aktivit).  Využijte pomoci, která se nabízí.

Created by © 2020 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy