Nabídka doučování pro žáky školy - pokračuje i od ledna 2022

Vážení rodiče,
v souvislosti s negativními výpadky prezenční výuky v předchozích dvou školních rocích probíhalo od září do prosince 2021 doučování v rámci Národního plánu doučování vyhlášeného MŠMT i v rámci projektu Šablony III, do něhož je naše škola zapojena. Všechny tyto formy pomoci budou pokračovat i od ledna 2022. Jedná se o aktivity, které budou realizovány jednak během výuky (individuální přístup, individuální docvičování, vysvětlování učiva), ale především v době po vyučování. Opět se jedná o odpolední hodiny doučování, a to v různých předmětech (nejenom v českém jazyce a matematice), ale i různými formami (individuálně, praktické činnosti, aktivity v malých skupinách).
Chci vás upozornit, že tyto aktivity budou i nadále probíhat, a vyzvat vás i vaše děti, abyste této příležitosti využili. Zvažte časové možnosti svých dětí (dojíždění, trávení volného času apod.), jejich potřeby a možnosti a přihlaste je (mohou navštěvovat více aktivit).  Využijte pomoci, která se nabízí.

Created by © 2020 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy