Pěvecký sbor pro holky a kluky

Pěvecký sbor pro holky a kluky Pak právě pro tebe zakládáme ve tvé škole nový kroužek plný hudby, legrace, pohybu a relaxace

PĚVECKÝ SBOR pro holky i kluky z naší školy

Děti se naučí formou her nejen základům hlasové výchovy, ale též si osvojují první pojmy z hudební nauky, zlepší si pohybové a rytmické dovednosti potřebné pro každého sborového zpěváčka. Pěvecký sbor bude zájmový kroužek, který poskytne dětem hudební vzdělání. Je to dobrá příležitost pro každého, kdo chce svůj volný čas trávit užitečným a krásným způsobem.

Budeme se scházet jednou týdně, a to ve středu od 12:15 do 13:00 hod. ve IV. třídě. Začínáme 16. září. Několikrát v roce se uskuteční i víkendové soustředění plné hudby a her. Čekají nás různá vystoupení ve škole i mimo ni.

Zpívání rozradostňuje, posiluje, spojuje...

Mgr. Alice Ekertová