Virtuální Veletrh středních škol Středočeského kraje

Informace pro rodiče žáků 8. a 9. tříd

Vážení rodiče,

předkládáme vám informaci o konání Virtuálního Veletrhu středních škol Středočeského kraje tak, jak jsme ji obdrželi od Krajské hospodářské komory Střední Čechy.

….. dovoluji si Vám zaslat odkaz na VIRTUÁLNÍ VELETRH středních škol Středočeského kraje, který připravila Krajská hospodářská komora Střední Čechy ve spolupráci se středními školami v regionu. Na portále se prezentují střední školy Středočeského kraje, které měly zájem se představit žákům ZŠ a jejich rodičům a oslovit je ke studiu na jejich školách. Střední školy poskytly videa nebo prezentace, popř. náborové letáky, které si pro nábor žáků připravily.

Tuto formu představení jsme zvolili jako pomoc školám vzhledem k omezením, která nyní probíhají. Běžně tyto školy využívají představení na veletrzích škol, kde dochází k přímé komunikaci, toto bohužel není nyní umožněno.

Kromě dalších zajímavých informací najdete na portále také termíny on line dní otevřených dveří některých škol.

Odkaz na Virtuální veletrh středních škol Středočeského kraje: