Beseda se spisovatelkou

V čtvrtek  19.1. do naší školy zavítala spisovatelka dětských knih Petra Martišková. Dozvěděli jsme se mnoho nových a zajímavých  věcí, vysvětlila nám, jak a kde vzniká kniha, přečetla nám úryvky ze své knihy Velké dobrodružství malého dráčka. A to vše jsme zakončili zkouškou z rostlinkovědy, stejné zkoušky, kterou skládal právě malý dráček. Na památku jsme dostali dračí omalovánky s pracovním listem. Paní Martišková byla tak hodná, že nám napsala krásné věnování do dračí knihy, kterou jsme si zakoupili do naší školní knihovny, kde si ji děti mohou každý pátek vypůjčit.

Eliška Reslová