• image 44
  • image 45
  • image 46
  • image 47
  • image 48
  • image 49
  • image 50
  • image 37
  • image 38
  • image 39

Informace pro rodiče - školní on-line pokladna

10.06. 2024
Informace pro rodiče - školní on-line pokladna
Vážení rodiče,
od září bude naše základní škola i mateřské školy  
používat Školní program, který rozšíří kvalitu komunikace mezi školou, žákem a rodiči.  ŠKOLNÍ ONLINE POKLADNA  /ŠOP/ slouží k přesné evidenci finančních prostředků, které zákonný zástupce svěřil škole ve formě zálohy na čerpání plateb za různé akce - školné v MŠ i v ŠD, pracovní sešity, kino, divadlo, výlety, lyžařský kurz, plavecký kurz v MŠ. Platby v hotovosti bude škola i školka využívat jen minimálně.
K zaslání zálohy do ŠOP není nutné ELEKTRONICKÉ bankovnictví. Pokud nemá rodič bankovní účet, je možné zálohovou částku poslat i  SLOŽENKOU nebo SLOŽIT V BANCE. Platební údaje k bezhotovostní platbě - číslo účtu, specifický symbol a variabilní symbol -  uvidíte vždy po přihlášení do Školního programu - online pokladny. Vše vygeneruje systém při Vaší registraci. Nepožadujeme jednorázovou vysokou platbu, jen zálohu, informace Vám na začátku školního roku v září  poskytnou třídní učitelé a vedoucí ŠD.

       Rodič má on-line náhled do Školní pokladny /podobný elektronickému bankovnictví / a má absolutní přehled o pohybu svých peněz. Pro plnohodnotné fungování pokladny je třeba sledovat zůstatek v pokladně (v případě poklesu zůstatku bude rodič informováni stejně i třídní učitel, e-mailem).              

       Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení GDPR") .V žádném případě neposkytujeme údaje třetí straně. E-mailové adresy je využito pro identifikaci uživatele při registraci a zároveň jako komunikačního kanálu systému. Telefonní číslo slouží pouze jako jedinečný variabilní symbol pro platby. Tyto údaje získáme při Vaší registraci.

 Důležité upozornění:
Registrace se netýká žáků současného 9. ročníku + případných žáků, kteří přestupují od září 2024 do jiné školy.

V současné době probíhá registrace uživatelů -  zaměstnanců, dětí z MŠ a žáků ZŠ.  Chtěli bychom vás tedy požádat, abyste do 28.6. dle přiloženého návodu zaregistrovali své dítě (své děti). Zatím se jedná pouze o registraci. Od září bude program již plně funkční a od třídních učitelů dostanete pokyny ohledně zasílání financí.
  
         Mgr. Bc. Renata Kurzveilová

 

Zpět na hlavní výpis

Ředitelka školy:
Mgr. Bc. Renata Kurzveilová

Zástupce ředitelky:
PaedDr. Stanislav Poddaný

M: 736 629 481 - ředitelka školy,
M: 736 629 480 - zástupce ředitelky

E-mail: info@zsvsetaty.cz

IČO: 750 33 861
Základní škola a mateřská škola Všetaty
okres Mělník,
příspěvková organizace


Zřizovatel: městys Všetaty

Komenského 375,
277 16 Všetaty
Domů Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace

Created by © 2020 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy