BARVOŽROUT má svého vítěze

03.06. 2024
BARVOŽROUT má svého vítěze

Společnost PRIMIREST, která u nás od září loňského roku provozuje školní jídelnu, vyhlásila v lednu pro prvostupňové děti soutěž spočívající ve vybarvování kartičky dle jídla, které ten den měly děti v jídelně. Barvy byly u každé vzorové porce, kterou děti viděly na prezentační televizní obrazovce před jídelnou.

V průběhu března proběhlo jedno malé slosování na povzbuzení dětí a připomenutí celé soutěže. Tři děti vyhrály sice jen drobné dárky, ale i ty udělaly hodně radosti. To hlavní, velké slosování, proběhlo koncem května za účasti maskota BARVOŽROUTA. Hlavní výhru – krásné dětské jízdní kolo – získal žák 2. třídy FZ. I další, menší ceny – terče s míčky na suchý zip – udělaly dětem obrovskou radost. Konkrétně děvčatům OH, JČ a VS.

Celá soutěž byl výborný nápad a doufáme, že společnost PRIMIREST nás i nadále bude obšťastňovat nejen chutnými a rozmanitými nabídkami hlavního menu, dobrými a zdravými svačinkami, ale i dalšími skvělými nápady, které zaujmou její strávníky.

St Poddaný, zástupce

Ke školní kuchyni ještě jednu informaci. Pro překvapení - otevřete si následující odkaz.