Cyklovýlet s 8. ročníkem

Včerejší výlet na kole do Brandýsa n.L. se zapíše mezi nezapomenutelná dobrodružství. Bylo nás 39 odvážlivců, kteří se rozhodli dát přednost dvoukolovým dopravním prostředkům před ……. . Chtěli jsme uplatnit námi na nabyté teoretické znalosti z dopravní výchovy v praxi.

Okolo 12. hodiny jsme se vydali na cestu, která nebyla úplně bez problémů. Během jízdy jsme museli řešit tři defekty, které nás zdržely, ale ani to nás nezlomilo. Nejvíce nás potrápil roztržený řetěz, který nám dal dost zabrat. Nicméně s odhodláním a týmovou spoluprací jsme se s každou překážkou vypořádali. Po náročném úseku jsme se odměnili dobrým obědem, který nám dodal novou energii.

Krásná příroda, skvělá parta lidí a jízda na kole nás naplnila radostí a spokojeností.

KOLŮM ZDAR!!

Tělocvikáři