Dopravní den v ZŠ

Dopravní den v ZŠ"Duben-měsíc bezpečnosti".
3.4. 2024 se uskutečnil Dopravní den pro I.st.školy.Třídní učitelky s dětmi besedovaly o situacích na křižovatkách, významu dopravního značení. Praktickými ukázkami  v modelových situacích si žáci připomněli základy poskytování první pomoci. Nabyté vědomosti si žáci ověřili i v testu. Součástí dne byla jízda zručnosti na kole nebo koloběžce.
4. 4. 2024 uspořádali Dopravní den pro žáky 6.-9. ročníků učitelé II.stupně. Žáci postupně plnili zadané úkoly na stanovištích - křižovatky, značky, první pomoc, jízda zručnosti na kole, nástrahy a  poučení pro cyklisty ze zákona o provozu na komunikacích.
Vyvrcholením byl výjezd do okolí školy.
Oba dny spolupracovali všichni i soutěžili fair play, panovala dobrá nálada a přálo počasí.
E.Strapková
(Další fotografie najdete ve fotogalerii.)