T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH ONDRY PETRÁKA

26.06. 2024
T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH ONDRY PETRÁKA

Dnes jsme zažili úžasný sportovní den. T-Mobile olympijský běh, kterého se zúčastnili naši žáci, nebyl jen o fyzickém výkonu a sportovní soutěživosti, ale také o něčem mnohem hlubším.

V první řadě je třeba pogratulovat všem účastníkům. Každý z nich si zaslouží obdiv a uznání za svůj výkon a odhodlání. Získat olympijskou medaili bylo symbolickým oceněním vaší snahy. Ti nejlepší získali v jednotlivých kategoriích zlaté, stříbrné a bronzové medaile. Jejich fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Běh byl pojat jako memoriál Ondry Petráka a dodal tomuto běhu zvláštní význam. Ondra byl kamarád a sportovec, který nás bohužel opustil příliš brzy. Přítomnost jeho rodiny a vzpomínky na něj nám připomněly, jak křehký a drahocenný je život, a jak důležité je vážit si každého okamžiku, který máme.

Tato akce nám ukázala, že sport nejen spojuje lidi, ale také uchovává vzpomínky a vytváří nové tradice. Díky účasti a podpoře se tento běh stal novou tradicí, kterou si můžeme každoročně připomínat Ondrovu památku.

Všem účastníkům, běžcům i fanouškům, děkujeme za vynaložené úsilí a velké nadšení, které celý závod doprovázely.

Tělocvikáři

(Fotografie z celé akce najdete ve fotogalerii.)