Jablečné odpoledne s rodiči

Den jablka jsme si v loňském roce moc užili, a tak jsme se rozhodli si to zopakovat.  Tentokrát jsme ale do jablečného hraní a učení chtěli zapojit i naše nejbližší, a proto jsme se sešli v pondělí 16.10. odpoledne. Akce začala příchodem dětí se svým rodinným partnerem, pro které bylo přichystáno několik jablečných soutěží a stanovišť v budově školy. Každý tým měl svou hrací kartičku, kam mu byly zaznamenávány výsledky. Účastníci jablečného odpoledne měli za úkol doma upéct něco z jablek a poslední stanoviště, to nejlepší, bylo ochutnávání všech právě doma upečených dobrot. Měli jsme možnost ochutnat 14 různých druhů jablečných dortů, sušenek, muffinů a jiných dobrot. Na závěr odpoledne proběhlo hlasování o nejlepší kuchtíky a ti si odnesli domů sladkou odměnu. I na ostatní se myslelo a každý, kdo se s nadšením zúčastnil soutěží, něco malého získal. „Apple Day“ se nám vydařil a už se těšíme na další příjemně strávené odpoledne.
                                                                      Eliška Reslová