Přišel k nám Mikuláš s anděly a čerty

V pondělí 5. prosince se několik žáků školy proměnilo na čerty a anděly a společně s Mikulášem se podívali na děti nejen v mateřských školách ve Všetatech a Přívorech, ale i na ty menší školáky v té velké škole. A protože tyto dětičky byly většinou celý rok hodné (aspoň to každý o sobě říkal…), byli hodní i čerti a andělé ještě víc. Za odměnu dětem zatančili, zazpívali a potěšili malou dobrůtkou. Čím byli žáci mladší, tím příjemnější byl celý průběh setkání a pohodová atmosféra. S těmi staršími to bylo o poznání horší, ale naši andělé, čerti i Mikuláš v podání Lenky, Káji, Izabely, Kristýnky, Nelly i Neli , Štěpánky i Radima s Vojtou situaci vždy perfektně zvládli.

Eva Strapková
(Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.)