Sportovní kroužky - pan učitel Kopejska a paní učitelka Křížková

FLORBALOVÝ KROUŽEK

je skvělou příležitostí pro děti a mládež, jak rozvíjet své sportovní dovednosti, týmovou spolupráci a fyzickou kondici. Florbal, rychlý a dynamický sport, kombinuje prvky hokeje, ale je mnohem bezpečnější a vhodný pro všechny věkové kategorie. Kroužek je ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče.

Pro koho je kroužek určen?

Florbalový kroužek je otevřen všem žákům druhého stupně, bez ohledu na předchozí zkušenosti se sportem.

Proč se přihlásit?

- Zlepšení fyzické kondice a pohybových dovedností

- Zábavná forma cvičení a možnost setkat se s novými kamarády

- Rozvoj týmového ducha a fair-play

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY NADŠENCE DO FLORBALU!!

VOLEJBALOVÝ KROUŽEK

je skvělá příležitost pro děti a mládež, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit ve volejbalu, rozvíjet svou fyzickou zdatnost, týmovou spolupráci a taktické myšlení. Volejbal je nejenom zábavný, ale také komplexní sport, který podporuje koordinaci, sílu a rychlost.

Pro koho je kroužek určen?

Kroužek je otevřen pro žáky druhého stupně. Je vhodný pro začátečníky, kteří se s volejbalem teprve seznamují, ale také pro ty, kteří již mají s tímto sportem zkušenosti.

Proč se přihlásit?

- Zlepšení koordinace, pohybových dovedností a fyzické kondice

- Rozvoj týmové spolupráce a schopnosti komunikace na hřišti

- Zábavná forma pohybu a možnost najít nové přátele

- Naučení se fair-play a sportovního ducha

PŘIJĎTE SI S NÁMI ZAHRÁT A ZAŽÍT RADOST Z VOLEJBALU!!

FITNESS KROUŽEK

je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici, naučit se správné techniky cvičení a osvojit si zdravý životní styl. Kroužek je zaměřen na rozvoj síly, vytrvalosti, flexibility a celkovou pohybovou koordinaci.

Co kroužek nabízí:

- Různorodé tréninky: Každá lekce zahrnuje kombinaci různých cvičení, jako je posilování, kardio trénink, strečink a funkční trénink.

- Technika cvičení: Naučíme správné provedení cviků, aby byla cvičení efektivní a bezpečná.

- Zábavné a motivující prostředí: Cvičení v kolektivu motivuje k lepším výkonům a navíc si užijete spoustu zábavy.

Pro koho je kroužek určen?

Fitness kroužek je vhodný pro žáky druhého stupně, kteří mají zájem o pohyb, bez ohledu na to, zda již mají zkušenosti s cvičením, nebo s ním teprve začínají.

Proč se přihlásit?

- Zlepšení fyzické kondice, síly a vytrvalosti

- Naučení se správné techniky cvičení pro prevenci zranění

- Posílení sebevědomí a sebedisciplíny

- Zábava a motivace cvičit v přátelském prostředí

- Rozvoj zdravých návyků pro celý život

PŘIPOJTE SE K NÁM A SPOLEČNĚ DOSÁHNEME VAŠICH FITNESS CÍLŮ!!

Created by © 2020 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy